Kalite, Güven, Yaşam...

Sık Sorulan Sorular

Ön camı tamir ettirmek neden çok önemli?

Cam, arabanızın güvenlik sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Hasarlı cam, kazaları görme ve önleme yeteneğinizi engelleyebilir. Hasarlı cam, aracınız çalışırken daha fazla kırılabilir ve sürücüyü ve yolcuları daha fazla risk altına sokabilir. En önemlisi, cam, arabanızın güvenlik ve yolcu tutma sisteminin bir parçasıdır. Çok az insan hasarlı camın hava yastıklarının düzgün açılma yeteneği gibi şeyleri etkileyebileceğini bilir.

Sigortam cam değişimini karşılar mı?

Cam değişiminin kapsam dahilinde olup olmadığını görmek için sigorta poliçenizi kontrol etmeniz gerekir. Poliçeniz cam değişimini kapsıyorsa, poliçeniz yine de bir tevkifat ödemenizi gerektirebilir. Ancak bu her zaman böyle değildir. Lütfen poliçenizle ilgili ayrıntılar için sigorta şirketinize danışın. Bağlı kuruluşlarımızın çoğu, bir tazminat talebini işleme koymak için sigorta şirketinizle memnuniyetle çalışacaktır.

Camı tamir etmek ve değiştirmek arasındaki ne fark var?

Camınızın DEĞİŞTİRİLMESİ, mevcut cam parçanın çıkarılmasını ve yenisinin takılmasını içerir. Camın ONARILMASI, kırığı daha sonra sertleştiren reçine ile doldurmak için bir işlem kullanır. Yaptığınız şey hasarın türüne ve yerine ve tercihinize bağlıdır. Oto camı uzmanınıza danışarak verilmesi gereken bir karardır. Değiştirme, ön camın çıkarılmasını ve yepyeni bir tanesinin takılmasını içerir.

İşlem ne kadar sürer?

Değiştirme süreleri araç tipine, kullanılan malzemelere ve sıcaklık ve nem koşullarına göre değişir. Otomobil camı uzmanınız, kurulumdan sonra aracın ne kadar hareketsiz kalması gerektiği dahil olmak üzere işlemin ne kadar süreceği konusunda size bir fikir verebilmelidir. Kullanılan yapıştırıcı sertleşene ve araç güvenli bir şekilde sürülene kadar arabanız kullanılmamalıdır.

Oto Cam Değişimi nerede yapılıyor?

Oto cam değişim işlerini İzmit Sanayi Sitesindeki Merkezimizde yapıyoruz. Ancak kamyon ve TIR camları için Ücretsiz Mobil Cam Servisimiz mevcuttur. Yerinde Servis hizmetimizden faydalanmak için randevu almanız gerekmektedir. Randevularınız hava koşulları dikkate alınarak verilmektedir.

Talebim ile ilgili bana ulaşır mısınız?

Tabii ki. Bize ulaşmak için web sitemizdeki formlardan mesaj gönderebilir, sizi aramamız için iletişim bilgilerinizi bırakabilir veya araç detaylarınızı yazarak randevu alabilirsiniz.